تبلیغات
ابی اناری ها و کهکشانی ها - نیمار: بارسلونا می تواند قهرمان لیگ قهرمانان شود؛ سوارز با تیم هماهنگ خواهد شد

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.


نیمار، ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا می گوید این تیم می تواند قهرمان اروپا شود و در این راه بزرگانی همچون رئال مادرید را شکست دهد.


به گزارش الموندو، رئال مادرید در این فصل موفق شده 21 پیروزی متوالی کسب کند و در حال حاضر می تواند با پیروزی برابر سان لورنزو آرژانتین قهرمان جام باشگاه های جهان نیز بشود. نیمار اعتراف می کند که رئال مادرید تیمی قدرتمند است که بازیکنان بزرگی در اختیار دارد، اما با این وجود اعتقاد دارد بارسا نیز هر آن چه که برای قهرمانی در اروپا نیاز است را دارا می باشد.

او به الموندو می گوید: "بردن لیگ قهرمانان اروپا، رویایی است که من همواره در کودکی داشته ام، حالا تصور کنید این رویا با پیراهن بارسلونا به حقیقت بپیوندد. رئال مادرید یک تیم بزرگ با بازیکنان بزرگ است، بهترین ها در جهان، آن ها کارهای تیمی را به خوبی انجام می دهند.

اما من هم تیمی هایم را باور دارم، ایمان بزرگی به این تیم دارم. من فکر می کنم می توانیم کارهای بزرگتری انجام دهیم و مطمئنم که رو به بالا حرکت خواهیم کرد."

نیمار در مورد سوارز می گوید: "سوارز بازیکن بزرگی است، سال اول همیشه به همین گونه است و باید با تیم سازگار شود. برای من هم آن زمان دشوار بود، فکر می کنم برای سوارز هم هنوز دشوار است، اما در نهایت او هماهنگ خواهد شد و گل های زیادی را به ثمر خواهد رساند."تاریخ : شنبه 29 آذر 1393 | 06:32 ب.ظ | نویسنده : سجاد صرامی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.