تبلیغات
ابی اناری ها و کهکشانی ها - پدرو رودریگز: پیوستن به آرسنال؟ در بارسلونا راضی و خوشحالم

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
مهاجم آماده این روزهای باشگاه بارسلونا از علاقه اش به ماندن در جمع آبی اناری ها سخن گفت.

به گزارش Mundo Deportivo پدرو رودریگز مهاجم اسپانیایی باشگاه بارسلونا که پس از شروع نا امید کننده خود در رقابت های این فصل در بازی های اخیر بارسا بار دیگر گلزنی هایش را آغاز کرده است در صحبت هایی در پاسخ به اخبار رسانه های انگلیسی مبنی بر علاقه باشگاه آرسنال به وی از انگیزه هایش برای باقی ماندن در جمع شاگردان لوئیز انریکه سخن گفت.

"واقعا خوشحالم و نمی توانستم چیزی بیش تر از بازی کردن، کمک به تیم و گلزنی در مسابقه امشب بخواهم. سال 2014 نیز همچون سال های گذشته دشواری ها و پیچیدگی های زیادی برای من و تیم داشت. ما گروه فوق العاده ای در اختیار داریم و امیدوارم که بتوانیم با تدبیر های مربی به اهداف خود در سال جدید برسیم. پیوستن به آرسنال؟ در بارسا راحت و خوشحالم و می خواهم که با باقی ماندن در اینجا سال خوبی را به همراه هم تیمی هایم پشت سر بگذارم. جدایی مارتین مونتویا؟ وضعیت او کمی پیچیده است. مارتین روزهای دشواری را پشت سر گذاشت، اما امیدوارم که در نهایت در جمع ما باقی بماند."

گفتنی است این مهاجم اسپانیایی با گلزنی در دیدار برابر کوردوبا برای چهارمین مسابقه پیاپی در ماه دسامبر موفق به گلزنی برای شاگردان لوئیز انریکه شد و گل های خود را در ترکیب آبی اناری ها به عدد 94 رساند.تاریخ : یکشنبه 30 آذر 1393 | 06:33 ب.ظ | نویسنده : سجاد صرامی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.