تبلیغات
ابی اناری ها و کهکشانی ها - 53 درصد از خوانندگان سایت AS رأی به فروش بیل دادند

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
هواداران رئال مادرید در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه باید پیشنهاد 150 میلیون یورویی برای گرت بیل را قبول کند یا نه، تقسیم شده اند.

این نظر سنجی که صبح امروز توسط وبسایت AS طراحی شده بود، 30.000 نفر رأی دهنده داشت. گرت بیل که در تابستان سال 2013 به سانتیاگو برنابئو منتقل شد، و در مجموع 66 بازی برای رئال مادرید انجام داده، 33 گل نیز به ثمر رسانده است (یک گل به ازای دو مسابقه) و در طول 5,196 دقیقه بازی خود، 24 پاس گل نیز ثبت کرده است.

بیل چهار عنوان را تاکنون همراه با باشگاه فتح کرده است: چمپیونزلیگ فصل 2013/14، جام حذفی اسپانیا، سوپرکاپ اروپا و جام باشگاه های جهان. این بازیکن به غیر از سوپرکاپ اروپا که در زادگاهش ولز برگزار شد، موفق به گلزنی شده است. قابل درک است که بیل با بازی در سمت راست کمی به زحمت می افتد، چرا که پست اصلی او وینگ چپ می باشد و در حال حاضر کریستیانو رونالدو در آنجا بازی می کند. با توجه به احتمال انتقال مارکو رویس آلمانی، ممکن است انگیزه جدایی در گرت بیل ایجاد شود.

مبلغ جدایی زود هنگام بازیکن ولزی 1 میلیارد یورو است، و گفته می شود که حتی با وجود پیشنهاد 153 میلیون یورویی شیاطین سرخ، این بازیکن قصد دارد در مقابل پیشنهاد مقاومت کند.تاریخ : چهارشنبه 3 دی 1393 | 04:32 ب.ظ | نویسنده : سجاد صرامی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.