تبلیغات
ابی اناری ها و کهکشانی ها - لوئیز سوارز: افتخار می کنم در کنار مسی و نیمار بازی می کنم

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

لوئیز سوارز مهاجم اروگوئه ای تیم بارسلونا اظهار داشت که از بودن در بارسلونا خوشحال است.

لوئیز سوارز در مصاحبه ای با اسپورت کاتالونیا گفت: " من پیش از این هم در بارسلون بوده ام و این شهر برای من آشناست. آرزوی من بازی در تیم بارسلونا بوده است. من و صوفیا همسرم اینجا بوده ایم و از این که در حال حاضر با همسر و فرزندانم در بارسلون زندگی می کنیم خوشحال هستم."

اودر ادامه در مورد سبک بازی بارسا و بازی کردن در کنار مسی و نیمار گفت: "چیزی که برای تماشاگران جالب است این است که بارسا روش خاصی در بازی کردن دارد. کسی که در بارسلونا بازی می کند باید هوشمندانه عمل کند و توانایی تطابق سریع با اوضاع را داشته باشد.

دلیلی که بارسا رابرای من شایسته احترام کرده است این است که این تیم فلسفه بازی خود را فراموش نمی کند و روش خود را در هیچ شرایطی تغییر نمی دهد. زمانی که در تیم لیورپول بازی می کردم انتظارات زیادی برای گل زنی من وجود داشت اما در این جا من با آزادی بیشتری کار می کنم چون مسی و نیمار در این تیم حضور دارند. افتخار می کنم در کنار مسی و نیمار بازی می کنم، این افتخار نصیب هر کسی نمی شود. آرزوی من این است که همراه بارسا تمام افتخارات را کسب نمایم."تاریخ : جمعه 5 دی 1393 | 11:16 ق.ظ | نویسنده : سجاد صرامی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.