تبلیغات
ابی اناری ها و کهکشانی ها - کریستیانو رونالدو: تا پای مرگ برای کسب همه عناوین می جنگیم؛ همه در رئال مادرید مثل یک خانواده هستیم

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید مصاحبه مفصلی با نشریه آ.اس انجام داده است.


به گزارش َAS، کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید که در حال حاضر در کشور امارات تعطیلات سال جدید خود را می گذراند، مصاحبه مفصلی با این نشریه اسپانیایی انجام داده است.

جام باشگاه های جهان: "ما لحظه های فوق العاده ای مثل فتح جام حذفی، لیگ قهرمانان اروپا، سوپر کاپ اروپا و جام باشگاه های جهان داشتیم که آن ها را به همه رئالی ها و اعضای باشگاه تقدیم می کنیم. همانگونه که مدیر گفت جام باشگاه های جهان برای همه هواداران است."

چمپیونز لیگ: "من نمی توانم فقط یک جام را انتخاب کنم، شاید لیگ قهرمانان اروپا را انتخاب کنم اما فتح همه جام ها خوشایند هستند."

اهداف سال 2015: "امیدوارم سال 2015 بهترین سال باشد. ما ذهنیتی داریم که می تواند ما را به تمامی جام های ممکن برساند. اگر 2015 از 2014 بهتر باشد رویائی خواهد بود. می توانیم به این دستاورد برسیم چرا که رئال همیشه مدعی فتح تمامی جام ها است. تا پای مرگ برای فتح تمامی جام ها می جنگیم."

نقش آنچلوتی: "نقش مربی بسیار مهم است. او یک انسان و مربی بزرگ است و همه از او خرسند هستیم. در کنار یکدیگر مثل یک خانواده هستیم که برای غلبه بر دستاورد های سال 2014 تلاش می کنیم."

پیغام به هواداران: "کریسمس را تبریک می گویم و امیدوارم سال 2015 برای همه رئالی ها خوشایند باشد. امیدوارم همه سالم و با آرامش باشند و سال بعد برای همه به خصوص کودکان و افراد مسن بهتر باشد."تاریخ : یکشنبه 7 دی 1393 | 03:46 ب.ظ | نویسنده : سجاد صرامی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.