فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
اینیستا در گفتگو با sport از امید هایش در سال 2015 می گوید.

هافبک اسپانیایی در گفتگویی با اسپرت اذعان می کند که او و تیمش می توانند وضعیت ناامید کننده سال 2014 را با آمدن سال جدید پشت سر بگذارند.

آندرس اینیستا می گوید او و بارسلونا در سال 2015 می توانند دوباره روی فرم بیایند. اینیستا و بارسلونا هر دو درسال 2014 از عهده انتظارات بر نیامدند و اعتبار اینیستا در نیوکمپ هم زیر سوال رفت. با این حال اینیستا مطمئن است که علیرغم فشارهای جدید بر روی غول های کاتالان او می تواند دوباره به بهترین فرم برگردد.

اینیستا در گفتگو با sport اعتراف کرد: "عناوین چیزی هستند که هیچ کس نمی تواند قولی برای کسب آنها بدهد شما هرگز نمی دانید در آِینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اما چیزی که من می توانم بگویم این است که شما باید به تیم اعتماد کنید، که همه چیز برای ما خوب خواهد شد و ما سراسر فصل را مبارزه خواهیم کرد. درست است سال 2014 به دلایل متفاوتی سال خوبی برایم نبود، اما من حالا خوب هستم و می خواهم بهتر هم بشوم برای رسیدن به یک نقطه خوب و ماندن در آن نقطه برای مدت های طولانی."

او معتقد است که می تواند در آزمون زمان سربلند بیرون بیاید علیرغم اینکه او در سال 2014، 30 ساله شده است.

"من مصدوم شدم و برای یک ماه از میدان دور ماندم. گاهی اوقات شرایط با شما کاری خواهد کرد که هرگز به خوبی آنچه که بودید نخواهید بود. این که من در حال حاضر 30 ساله هستم و در سال 2009 فقط 25 سال داشتم یک مسئله نیست. مهم این است که شما احساسات خود را پیدا کنید. اگر من تمایلی به بهتر شدن نداشتم به خانه بر می گشتم. من مطمئن هستم که در حال حاضر بهترین اینیستیا هستم."

بارسلونا هم اکنون با یک امتیاز اختلاف با رئال مادرید در رده دوم لالیگا قرار دارد، اما یک بازی بیشتر از تیم پایتخت انجام داده است. باشگاه آبی اناری پوش بعد از رد درخواست تجدید نظر و به خاطر امضای قرارداد با بازیکنان زیر سن قانونی، به دو پنجره ممنوعیت نقل و انتقال در سال 2015 محکوم شده است.تاریخ : چهارشنبه 10 دی 1393 | 03:50 ب.ظ | نویسنده : سجاد صرامی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic