تبلیغات
ابی اناری ها و کهکشانی ها - سه رودریگز: اوقات فراغتم را صرف موسیقی می کنم

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

خسه رودریگز، مهاجم جوان رئال در مصاحبه با سایت فیفا در مورد شرایط بدنی خود صحبت کرد.

وی که علاقه زیادی به موسیقی دارد و حتی قرار است که خواننده شود مصاحبه زیر را با سایت فیفا انجام داد.

اهمیت موسیقی در زندگی شخصی :" همیشه موسیقی نقش مهمی در زندگی من دارد. پس از جراحی نمی توانستم هیچ کاری انجام بدهم و در حین درمان ترانه می نوشتم. پس از تمرینات و بازیها وقتم را به موسیقی اختصاص می دهم. من ترجیح می دهم در خانه بمانم و وقتم را در اختیار موسیقی قرار بدهم.

مکالمه با آنچلوتی:" پیش از بازی با کورنیا گفت که از آن چه که بلدم لذت ببرم."

کارلتو و مصدومیتش:" مصدومیتم مشابه مصومیت او در دوران بازیگریش بود. تجربه اش خیلی به من کمک کرد. بهترین توصیه اش ؟ سه ماه پیش به من گفت : ۲۱ ساله هستی و نباید عجله کنی. باید آرام باشی چرا که هنوز سالهای زیادی از فوتبالت باقی مانده است."
لحظات بد در طول مصدومیت :" شرایط خیلی بدی را تجربه کردم. در زندگی اتفاقات متفاوتی رخ می دهند. سعی کردم چیزهای زیادی را یاد بگیرم و از نظر فوتبالی پخته تر شوم. حالا با نیرویی بیشتر بر می گردم. چیزهای زیادی یاد گرفتم. حالا نسبت به تغذیه و عضلاتم احتیاط بیشتری انجام می دهم."

جام باشگاه های جهان:" من از زمان بازگشتم خیلی با احتیاط رفتار کردم. فکر می کنم در مسابقات مراکش فرصت بازی پیدا کنم. برخی بازیکنان نیاز به استراحت دارند چرا که ماه های سختی را داشته اند. همه منتظر فرصت خودمان خواهیم ماند."

روند رئال :" روند رو به رشد و بی نظیری داشتیم. رکوردهای بسیار مشکلی را شکستیم . ما نه تنها یک تیم بلکه یک خانواده هستیم. شاید آنهایی که از بیرون می بینند فکر کنند که کارمان آسان است اما این طور نیست. در رختکن بزگران زیادی وجود دارند. بازیکنان بسیار بزرگی در این جا هستند اما رقابت سالمی وجود دارد. جنگ و حسادت در تیم نیست بلکه رقابت به صلاح تیم وجود دارد. در این جا نه تنها بازیکنانی خوب بلکه اشخاصی خوب را درا ختیار داریم و به عنوان یک خانواده رشد زیادی کردیم."

آنچلوتی :" همه می دانستیم که مربی بزرگی است اما از نظر شخصیتی کیفیت بی نظیری دارد. می داند که چگونه تیم را متحد کند ، آن هم در جایی مثل رئال که بازیکنان بزرگی در آن هستند و همه عالی کار می کنند. صلح و آرامش را به تیم می آورد. می داند که چگونه به تیم روحیه بدهد. مشخص است که زمانی بازیکن بوده و ما را درک می کند."

رقابت برای حضور در ترکیب :" مربی تصمیم می گیرد و با آمدن خامس و عملکرد بی نظیر ایسکو کار مشکلی خواهم داشت."تاریخ : دوشنبه 24 آذر 1393 | 06:16 ب.ظ | نویسنده : سجاد صرامی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.