تبلیغات
ابی اناری ها و کهکشانی ها - ژاوی: نمی‌شود در گذشته زندگی کرد/ نباید به انتقادها و تمجیدها توجه کنیم

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

ژاوی هرناندز در خصوص وقایع اخیر در شرایط شخصی‌اش در باشگاه اظهار داشت: نمی‌شود در گذشته زندگی کرد. فوتبال در زمان حال است. هر روز روزنامه‌های ورزشی را می‌خوانم. انتظار دارم که با انتقادها روبرو شوم و با سربلندی مقابل آنها قرار بگیرم. از آن نوع بازیکنانی نیستم که به شرایط خودشان توجهی ندارند. به این فکر می‌کنم که چه طور می‌توانیم پیشرفت کنیم و مردم را راضی کنیم.

وی ادامه داد: انریکه شفاف اعلام کرده است که هر کس شایستگی داشته باشد، بازی می‌کند. همیشه همین طور بوده است. او خیلی صادق است. انریکه واقعا عالی با من رفتار می‌کند. او خیلی محترم است. او مرا «پلوپو» صدا می‌زند. همیشه به همین شکل مرا صدا می‌زند حتی وقتی در کنار هم بازی می‌کردیم. هم‌تیمی‌های فعلی‌ام مرا «ماکی» صدا می‌زنند.

هافبک بارسلونا خاطرنشان کرد: در رختکن درباره انتقادها صحبت می‌کنیم اما نباید توجهی به تمجیدها یا انتقادها داشت. کاسیاس با من تماس گرفت و پرسید که چه خبر است؟ من به او گفتم آیا همه چیز خوب است؟ و کاسیاس گفت «نه واقعا این طور نیست». ما همه جوره با هم صحبت می‌کنیم و در پایان گفت‌و‌گویمان به این نتیجه رسیدیم که نباید همین طور ادامه دهیم و در شرایط خوبی قرار نداریم.تاریخ : دوشنبه 24 آذر 1393 | 07:24 ب.ظ | نویسنده : سجاد صرامی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.