تبلیغات
ابی اناری ها و کهکشانی ها - واکنش کاتالان ها به قرعه آسان رئال مادرید

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

رئال مادرید همچون سال گذشته با قرعه ای آسان مواجه شد و در یک هشتم لیگ قهرمانان باید به مصاف شالکه برود. در حالیکه بارسلونا بار دیگر به حریفی دشوار همچون منچستر سیتی برخورد کرده است.

واکنش رسانه های کاتالونیا به قرعه کشی یک هشتم لیگ قهرمانان در نوع خود جالب بوده است. اسپورت و موندودپورتیوو، هر دو به قرعه آسان رئال واکنش منفی نشان داده اند و در عوض قرعه دشوار بارسلونا را نشانه بدشانسی این تیم دانسته اند.

در موندو دپورتیوو می خوانیم:" بار دیگر یک قرعه آسان برای رئال مادرید. از روز گذشته در بارسلون این مساله به شوخی مطرح بود که رئال همچون 5 سال اخیر باز هم با خوش شانسی مواجه شده و قرعه راحتی نصیب این تیم خواهد شد. در عین ناباوری چنین نیز شد و رئال برای دومین سال متوالی به شالکه برخورد کرد. تیم ششم بوندسلیگا که سال گذشته، 10 گل از رئال دریافت کرد.

برخی که بدبین هستند این مساله را به حضور موثر "کارلوس فابرا"، استاندار سابق کاستیون که یک رئالی متعصب است در مراسم قرعه کشی نسبت داده اند. در هر حال، بارسلونا در سویی دیگر به سخت ترین حریف ممکن برخورد کرد. به منچستر سیتی که بی شک مدعی قهرمانی این رقابت هاست و کمتر از یک ماه پیش موفق به شکست دادن بایرن نیز شده است.

رئال مادرید در 5 سال اخیر به تیم هایی چون لیون، زسکا مسکو، منچستریونایتد و شالکه(2بار) برخورد کرده است. مصاف با یونایتد نیز بدین دلیل بود که رئال در فصل 2012-2013 در گروه خود دوم شده بود. اما بارسا در این 5 سال، در یک هشتم چمپیونزلیگ با حریفانی چون: لورکوزن،میلان، آرسنال و سیتی(2بار) روبرو شده است."تاریخ : سه شنبه 25 آذر 1393 | 02:24 ب.ظ | نویسنده : سجاد صرامی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.