تبلیغات
ابی اناری ها و کهکشانی ها - ۰ سوآرس، گران‌ترین انتقال سال ۲۰۱۴

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
 قراردادی که لوییس سوآرس را از لیورپول به بارسلونا برد، گران‌ترین قرارداد سال ۲۰۱۴ لقب گرفته است.

به گزارش وبسایت نود، بر اساس تحقیقی که در زمینه کشف قیمت اصلی نقل و انتقال‌های بازیکنان صورت گرفته، قیمت واقعی برخی از انتقال‌هایی که در تابستان انجام شدند، مشخص شد. در این تحقیق پولی که باشگاه برای خرید بازیکن می‌پردازد، پولی که به مدیر برنامه‌های وی پرداخت می‌شود و پولی هم که بر اساس تبصره‌های مختلف باشگاه طی سال‌های بعد از آن به خود بازیکن می‌پردازد مورد محاسبه قرار گرفته است.

در صدر این فهرست، نام لوییس سوآرس اروگوئه‌ای دیده می‌شود که با کسب نایب قهرمانی به همراه لیورپول، این تیم را به مقصد بارسلونا ترک کرد.

مبلغ نهایی که بارسلونا روی سوآرس سرمایه‌گذاری کرده به رقم گزاف ۲۵۲ میلیون یورو می‌رسد تا وی در صدر فهرست گران‌ترین انتقال سال ۲۰۱۴ قرار بگیرد. در رده دوم آنخل دی‌ماریا آرژانتینی قرار دارد که از رئال مادرید راهی منچستریونایتد شد. رقم کل پرداختی یونایتدها برای دی‌ماریا نیز به ۲۴۱ میلیون یورو می‌رسد.

سومین قرارداد هنگفت انتقال بازیکن به پرداخت پول از سوی رئال مادرید برمی‌گردد. آنها برای خرید خامس رودریگس ۱۶۹ میلیون یورو پرداختند تا ستاره کلمبیایی را از موناکو به سانتیاگو برنابئو ببرند.تاریخ : سه شنبه 25 آذر 1393 | 03:33 ب.ظ | نویسنده : سجاد صرامی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.